位置:首页 > IC中文资料第8475页 > E24SR05012PMFA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
E24SR05012PMFA
Delphi Series E24SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 24V in, 5V/12A out
Delphi Series E24SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 24V in, 5V/12A out The Delphi Series E24SR Eighth Brick, 24V input, single output, isolated DC/DC converters are the latest offering from a world leader in power systems technology and manufacturing ― Delta Electronics, Inc. This p
DELTA
台达电子
DELTA
台达电子
Delphi Series E24SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 24V in, 3.3V/20A out
Delphi Series E24SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 24V in, 3.3V/20A out The Delphi Series E24SR Eighth Brick, 24V input, single output, isolated DC/DC converters are the latest offering from a world leader in power systems technology and manufacturing ― Delta Electronics, Inc. This
Delphi Series E24SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 24V in, 12V/5A out
Delphi Series E24SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 24V in, 12V/5A out The Delphi Series E24SR Eighth Brick, 24V input, single output, isolated DC/DC converters are the latest offering from a world leader in power systems technology and manufacturing ― Delta Electronics, Inc. This p
E24SR05012PMFA产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    E24SR05012PMFA
  • 制造商
  • 制造商全称
    Delta Electronics, Inc.
  • 功能描述
    Delphi Series E24SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power
  • Modules
    24V in, 5V/12A out