位置:1.5SMCJ12CA > 1.5SMCJ12CA详情
1.5SMCJ12CA中文资料
厂家型号
1.5SMCJ12CA
文件大小
154.77Kbytes
页面数量
4
功能描述
SMD Transient Voltage Suppresssor Diodes
DIODE TVS 12V 1500W SMC
数据手册
原厂下载下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
DIOTEC
1.5SMCJ12CA产品属性
  • 型号
    1.5SMCJ12CA
  • 制造商
    SPC Multicomp
  • 功能描述
    DIODE TVS 12V 1500W SMC
  • 制造商
    SPC Multicomp
  • 功能描述
    DIODE, TVS, 12V, 1500W, SMC
    TVS DIODE, 600W, 12V, DO-214AB; TVS
  • Polarity
    Bidirectional; Reverse Stand-Off Voltage
  • Vrwm
    12V; Breakdown Voltage
  • Min
    13.3V; Breakdown Voltage
  • Max
    15.3V; Clamping Voltage Vc
  • Max
    19.9V; Peak Pulse Current
  • Ippm
    75.3A; No. of