位置:SMCJ14CA-13 > SMCJ14CA-13详情
SMCJ14CA-13中文资料
厂家型号
SMCJ14CA-13
文件大小
123.98Kbytes
页面数量
6
功能描述
1500W SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
TVS 二极管 - 瞬态电压抑制器 1500W 14.0V
数据手册
原厂下载下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
DIODES
SMCJ14CA-13数据手册规格书PDF详情
Features
● 1500W Peak Pulse Power Dissipation
● 5.0V - 170V Standoff Voltages
● Glass Passivated Die Construction
● Uni- and Bi-Directional Versions Available
● Excellent Clamping Capability
● Fast Response Time
● Plastic Case Material has UL Flammability Classification Rating 94V-0
SMCJ14CA-13产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    SMCJ14CA-13
  • 功能描述
  • RoHS
  • 制造商
    Vishay Semiconductors
  • 极性
    Bidirectional
  • 击穿电压
    58.9 V
  • 钳位电压
    77.4 V
  • 峰值浪涌电流
    38.8 A