位置:1.5KE150A > 1.5KE150A详情
1.5KE150A中文资料
厂家型号
1.5KE150A
文件大小
89.63Kbytes
页面数量
3
功能描述
1500W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
TVS 二极管 - 瞬态电压抑制器 1500W 150V Unidirect
数据手册
原厂下载下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
DIODES
1.5KE150A数据手册规格书PDF详情
Features
● 1500W Peak Pulse Power Dissipation
● Voltage Range 6.8V - 400V
● Constructed with Glass Passivated Die
● Uni- and Bidirectional Versions Available
● Excellent Clamping Capability
● Fast Response Time
1.5KE150A产品属性
  • 型号
    1.5KE150A
  • 功能描述
  • 击穿电压
    58.9 V
  • 钳位电压
    77.4 V
  • 峰值浪涌电流
    38.8 A