DS050LTA | 电流传感器 | Chahua | ||
HIGH SPEED DIFFERENTIAL LINE DRIVERS AND RECEIVERS DESCRIPTION The STLVDS050 is differential line drivers and receivers that use low-voltage differential signaling (LVDS) to achieve signaling rate as high as 400Mbps. The EIA/TIA-644 standard compliant electrical interface provides a minimum differential output voltage magnitude of 247 mV into a | STMICROELECTRONICS 意法半导体 | |||
HIGH SIDE SMART POWER SOLID STATE RELAY DESCRIPTION The VN05H is a monolithic devices made using SGS-THOMSON Vertical Intelligent Power Technology, intended for driving resistive or inductive loads with one side grounded. Built-in thermal shut-down protects the chip from over temperature and short circuit. The input control is 5V log | STMICROELECTRONICS 意法半导体 |
| IC供应商 | 芯片型号 | 品牌 | 批号 | 封装 | 库存 | 备注 | 价格 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
TST |
9850 |
只做原装正品现货或订货假一赔十! |
APEMS |
23+ |
原装原封 |
8888 |
专做原装正品,假一罚百! |
Herotek |
24+ |
模块 |
400 |
台湾圜达 |
DIP-10 |
绝对原装正品现货,全新深圳原装进口现货 |
DIPTRONICS |
14+ |
DIP-10 |
47 |
全新 发货1-2天 |
Chahua-Electric(茶花电气) |
原装KDS/進口 |
23+ |
NA |
专注配单,只做原装进口现货 |
KDS |
19+ |
SMD |
原装现货 |
中国星坤(XKB CONNECTION) |
24+ |
con |
查现货到京北通宇商城 |
TST |
原厂授权一级代理,专业海外优势订货,价格优势、品种 |
DS050LTA规格书下载地址
DS050LTA参数引脚图相关
- f338
- F330
- f133
- f1212
- ex128
- et600
- ESD
- ep9315
- ep1c3t144c8n
- EMI滤波器
- em35
- EDA
- e251
- d类功放
- d触发器芯片
- dsp芯片
- dsp技术
- ds18b20
- ds1302
- DS0812
- DS-080
- DS077
- DS073
- DS070
- DS06S
- DS-063GF-S8A1E
- DS-063GB-S8A1E
- DS-062GF-S6A1E
- DS-062GB-S6A1E
- DS-061GF-S7A1E
- DS-061GB-S7A1E
- DS-060SERIES_14
- DS-060GF-U3A1E
- DS-060GB-U3A1E
- DS060
- DS055100WF102##BJ1
- DS05-127-SMT
- DS0500D5S
- DS05
- DS04S4824A
- DS04S0303A
- DS04D4824A
- DS04D0303A
- DS0440D5S
- DS04-254-SMT
- DS03S4824A
- DS03S0303A
- DS03D4824A
- DS03D0303A
- DS031
DS050LTA数据表相关新闻
DS04-254-2-02BK-SMT
DS04-254-2-02BK-SMT
2023-6-12DS04-254-2-02BK-SMT 全新原装现货
2022-10-20DRV8886PWPR 电机驱动器 控制器
DRV8886PWPR 电机驱动器 控制器
2021-3-22DS1010S-100/TR全新原装现货
可立即发货
2019-9-24DS1020S-50公司大量原装现货/长期供应
瀚佳科技(深圳)有限公司 专业为工厂一站式BOM配单服务
2019-4-4DS1050-5位,可编程,脉宽调制器-1kHz时,为5kHz,10kHz时,和25KHZ
DS1050是一个可编程的,5位,脉宽调制器采用2线可寻址控制接口。 DS1050经营范围从2.7V至5.5V的电源供应。 PWM输出提供了一个信号,从0V到VCC的波动。 DS1050需要一个典型工作电流为50 A和一个可编程的关断电源电流1 A四个标准的PWM输出频率,并提供包括1kHz时,为5kHz和10kHz和25kHz的。 2线寻址接口允许一个单一的2线总线上的多个设备的操作,并提供兼容性与其他Dallas Semiconductor的2线的设备,如实时时钟(RTC的),数字温度计和数字电位器。该设备是低成本LCD对比度和/或亮度控制,电源电压的理想选择调整,电池充电电流调节。 DS