位置:首页 > IC中文资料 > DMT6S22K
DMT6S22K价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
Polyester Film Capacitors General Purpose, High Peak Currents, High Insulation Resistance
文件:375.12 Kbytes Page:3 Pages
CDE
Polyester Film Capacitors
文件:375.05 Kbytes Page:3 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
General Purpose, High Peak Currents, High Insulation Resistance
CDE
Type DMT, Polyester Film Capacitors
封装/外壳:径向 包装:散装 描述:CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD 电容器 薄膜电容器
FILM, PAPER-FILM CAPACITORS
Single-Ended, Rail-to-Rail I/O, Low Gain PGA
Description The Microchip Technology Inc. MCP6S21/2/6/8 are analog Programmable Gain Amplifiers (PGA). They can be configured for gains from +1 V/V to +32 V/V and the input multiplexer can select one of up to eight channels through an SPI port. The serial interface can also put the PGA into shutd
MICROCHIP
微芯科技
Polyester Film Capacitors
文件:205.77 Kbytes Page:2 Pages
未分类制造商
Polyester Film Capacitors Metallized Radial Leads
文件:205.79 Kbytes Page:2 Pages
Surface Mount Automotive Transient Voltage Suppressors
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
Commercial, Industrial Applications
DMT6S22K产品属性
  • 类型
    描述
  • Capacitance:
    22 nF
  • VoltageDC:
    600V
  • VoltageAC:
    250V
  • ESR:
  • dV/dt:
    7400
  • RippleCurrent:
  • MinTemp:
    -55°C
  • MaxTemp:
    125°C
  • Tolerance:
    -10%/+10%
  • LoadLife:
  • Width:
  • Height:
    14.4mm
  • Length:
    20.8mm
  • Thickness:
    10.2mm
  • Diameter:
  • LeadSpacing:
    17mm
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
Diodes Incorporated
25+
N/A
正规渠道,免费送样。支持账期,BOM一站式配齐
Diodes Incorporated
25+
N/A
样件支持,可原厂排单订货!
DIODES/美台
23+
原装正品代理渠道价格优势
DIODES/美台
24+
美台原厂超低价支持
23+
POWERDI3333-8
专注配单,只做原装进口现货
PDI50608
原装正品假一罚百!可开增票!
PowerDI5060-8
电子元器件采购降本30%!原厂直采,砍掉中间差价