位置:首页 > IC中文资料 > DMT2P22K
DMT2P22K价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
Polyester Film Capacitors
文件:375.05 Kbytes Page:3 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
Polyester Film Capacitors General Purpose, High Peak Currents, High Insulation Resistance
文件:375.12 Kbytes Page:3 Pages
CDE
General Purpose, High Peak Currents, High Insulation Resistance
CDE
Type DMT, Polyester Film Capacitors
封装/外壳:径向 包装:散装 描述:CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD 电容器 薄膜电容器
FILM, PAPER-FILM CAPACITORS
Polyester Film Capacitors
文件:205.77 Kbytes Page:2 Pages
未分类制造商
Polypropylene Film Capacitors Great for High Frequency Switching Power Supplies
文件:264.14 Kbytes Page:2 Pages
Polyester Film/Foil Capacitors
Commercial, Industrial Applications
Axial Leaded High Frequency Pulse Capacitors
DMT2P22K产品属性
  • 类型
    描述
  • Capacitance:
    220 nF
  • VoltageDC:
    200V
  • VoltageAC:
    125V
  • ESR:
  • dV/dt:
    2100
  • RippleCurrent:
  • MinTemp:
    -55°C
  • MaxTemp:
    125°C
  • Tolerance:
    -10%/+10%
  • LoadLife:
  • Width:
  • Height:
    16mm
  • Length:
    24mm
  • Thickness:
    10.5mm
  • Diameter:
  • LeadSpacing:
    20.2mm
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
DIODES/美台
DFN5X6-8
电子元器件采购降本30%!原厂直采,砍掉中间差价