位置:首页 > IC中文资料 > DF10SC4M
DF10SC4M价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
DF10SC4M
Schottky Rectifiers (SBD) (40V 10A)
Schottky Rectifiers (SBD) 40V 10A FEATURES ● Switching power supply ● DC/DC converter ● Home Appliances, Office Equipment ● Telecommunication APPLICATION ● SMT ● Tj150℃ ● PRRSMavalanche guaranteed ● High current capacity with Small Package
SHINDENGEN
DF10SC4M
Schottky Barrier Diode
ISC
无锡固电
DF10SC4M
Schottky Barrier Diodes SMD
•SMD\n•High Recovery Speed\n•Low VF;
SHINDENGEN
Schottky Barrier Diode
文件:550.75 Kbytes Page:2 Pages
FEATURES ● Tj150℃ ● PRRSM avalanche guaranteed ● Fully Isolated Molding ● Dielectric strength 2kV guaranteed APPLICATION ● Switching power supply ● DC/DC converter ● Home Appliances, Office Equipment ● Telecommunication
DF10SC4M产品属性
  • 类型
    描述
  • IO (A):
    10
  • Contidion Tc (℃):
    125
  • IFSM (A):
    100
  • Tstg (℃):
    -40 to +150
  • Tj (℃):
    150
更新时间:2026-5-14 12:10:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
SHINDEN
24+
SOT263
20000
全新原厂原装,进口正品现货,正规渠道可含税!!
ROHS
一级代理 原装正品假一罚十价格优势长期供货
26+
原厂原封装
全新原装正品价格最实惠 假一赔百
SHINDENGE
22+
TO263
现货,原厂原装假一罚十!
SHINDENGE
24+
TO263
原装现货,优势供应,支持实单!
SHINDEN
SOT-263
只做自己库存 全新原装进口正品假一赔百 可开13%增