位置:首页 > IC中文资料 > CRCW06038K20FKEAC
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CRCW06038K20FKEAC
Lead (Pb)-free Thick Film, Rectangular Commodity Chip Resistors
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
CRCW06038K20FKEAC
封装/外壳:0603(1608 公制) 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:RES 8.2K OHM 1% 1/10W 0603 电阻器 片式电阻器 - 表面贴装
ETC
知名厂家
CRCW06038K20FKEAC
ETC
知名厂家
Single-channel isolated gate driver IC with adjustable DESAT and soft-off
Features • 600 V, 650 V, 900 V, and 1200 V IGBTs, SiC and Si MOSFETs • 40 V absolute maximum output supply voltage • ±3 A, ±6 A, and ±9 A typical sinking and sourcing peak output current • Separate source and sink outputs for hard switching and with active Miller clamp/clamp driver • Adjustme