位置:首页 > IC中文资料 > CMPT4401
CMPT4401晶体管资料
  • CMPT4401别名:CMPT4401三极管、CMPT4401晶体管、CMPT4401晶体三极管
  • CMPT4401制作材料:Si-NPN
  • CMPT4401性质:射频/高频放大 (HF)
  • CMPT4401极限工作电压:400V
  • CMPT4401最大工作频率:200MHZ
  • CMPT4401引脚数:3
  • CMPT4401最大耗散功率:0.35W
  • CMPT4401放大倍数
  • CMPT4401图片代号:H-15
  • CMPT4401vtest:400
  • CMPT4401htest:200000000
  • CMPT4401atest:0
  • CMPT4401wtest:0.35
  • CMPT4401代换 CMPT4401用什么型号代替
CMPT4401价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CMPT4401
COMPLEMENTARY SILICON TRANSISTORS
文件:99.42 Kbytes Page:2 Pages
CENTRAL
CMPT4401
SURFACE MOUNT COMPLEMENTARY SILICON TRANSISTORS
文件:329.87 Kbytes Page:2 Pages
CENTRAL
CMPT4401
CMPT4401
Surface mount Transistor-Small Signal (<=1A) NPN General Purpose Amplifier/Switch
封装/外壳:TO-236-3,SC-59,SOT-23-3 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:TRANS NPN 40V 0.6A SOT23 分立半导体产品 晶体管 - 双极性晶体管(BJT)- 单个
High Output Xenon Flashlamp
PERKINELMER
GaAlAs Infrared Light Emitting Diode
GaAlAs Infrared Light Emitting Diode For optical control systems Features ● High-power output, high-efficiency : PO = 10 mW (typ.) ● Fast response and high-speed modulation capability : fC = 20 MHz (typ.) ● TO-18 standard type package