位置:首页 > IC中文资料 > CMOD2004
CMOD2004价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CMOD2004
ULTRAmini. SURFACE MOUNT HIGH VOLTAGE SWITCHING DIODE
CENTRAL
CMOD2004
Surface mount Diode-Switching Single: High Voltage
CENTRAL
封装/外壳:SC-79,SOD-523 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:DIODE GEN PURP 240V 200MA SOD523 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 单
封装/外壳:SC-79,SOD-523 包装:散装 描述:DIODE GEN PURP 240V 200MA SOD523 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 单
SURFACE MOUNT HIGH VOLTAGE SILICON SWITCHING DIODE
文件:344.62 Kbytes Page:2 Pages
文件:494.14 Kbytes Page:2 Pages
RECTIFIER DIODE
RECTIFIER DIODE Repetitive voltage up to 2600 V Mean forward current 3180 A Surge current 33.6 kA