位置:首页 > IC中文资料第487页 > CMA48110E
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CMA48110E
CRYDOM
THE GLOBAL EXPERT IN SOLID STATE RELAY TECHNOLOGY
DPA Series • 16 Pin DIP SSR • Ratings to 1A @ 280 VAC • SCR output • Voltage or current-control input • Zero-crossing (resistive loads) output
120/240, 480 Vac / AC Output
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
120/240, 480 Vac / AC Output
未分类制造商
120/240, 480 Vac / AC Output
CMA48110E产品属性
  • 型号
    CMA48110E
  • 制造商
  • 功能描述
    Ratings from 25A to 125A @ 48-660 VAC - SCR output for heavy industrial loads - AC or DC control - LED input status indicator - Zero-crossing(resisti (More...)