CLV1100E | LOW COST - HIGH PERFORMANCE VOLTAGE CONTROLLED OSCILLATOR FEATURES • Frequency Range: 1035 - 1180 MHz • Tuning Voltage: 1 - 10 Vdc • MINI-14S - Style Package APPLICATIONS • Digital Radios • Basestations • Satellite Communications | ZCOMM | ||
VOLTAGE CONTROLLED OSCILLATOR FEATURES • Frequency Range: 1035 - 1180 MHz • Tuning Voltage: 1 - 10 Vdc • MINI-14S - Style Package APPLICATIONS • Digital Radios • Basestations • Satellite Communications | ZCOMM | |||
Voltage-Controlled Oscillator Surface Mount Module 文件:88.11 Kbytes Page:2 Pages | ZCOMM | |||
Voltage-Controlled Oscillator Surface Mount Module 文件:84.32 Kbytes Page:2 Pages | ZCOMM | |||
VCO (voltage controlled oscillator) | CPI | |||
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS(1.0A,70-100V) Schottky Barrier Rectifiers Using the Schottky Barrier principle with a Molybdenum barrier metal. These state-of-the-art geometry features epitaxial construction with oxide passivation and metal overly contact. Ideally suited for low voltage, high frequency rectification, or as free wheeling and | MOSPEC 统懋 | |||