位置:首页 > IC中文资料 > MBRS1100
MBRS1100价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MBRS1100
Schottky Power Rectifier(Surface Mount Power Package)
MOTOROLA
摩托罗拉
MBRS1100
丝印代码:K110;SCHOTTK Y BARRIER DIODE
Features The plastic package carries Underwriters Laboratory Flammability Classification 94V-0 Metal silicon junction,majority carrier conduction Low power loss,high efficiency High forward surge current capability High temperature soldering guaranteed: 250 C/10 seconds,0.375”(9.5mm) lead l
SY
顺烨电子
MBRS1100
SURFACE MOUNT SCHOTTKY BA R RIER RECTIFIER
Features The plastic package carries Underwriters Laboratory Flammability Classification 94V-0 For surface mounted applications Metal silicon junction,majority carrier conduction Low power loss,high efficiency Built-in strain relief,ideal for automated placement High forward surge current c
SY
顺烨电子
MBRS1100
SHUNYE
MBRS1100
1.0A,100V肖特基功率整流器,表面贴装
ONSEMI
安森美半导体
MBRS1100
1.0A SURFACE MOUNT SCHOTTKY BARRIER DIODE
文件:77.54 Kbytes Page:2 Pages
ZSELEC
淄博圣诺
MOTOROLA
摩托罗拉
1 Amp Schottky Rectifier
● Uderwirters Laboratory Flammability Class 94V-0 ● Schottky Barrier Rectifier ● Guard Ring Protection ● 175°C Junction Temperature ● Surface mount package
MICROSEMI
美高森美
Schottky Power Rectifier
ONSEMI
安森美半导体
1.0A Surface Mount Schottky Power Rectifier
SUNMATE
森美特
丝印代码:B1C;Schottky Power Rectifier Surface Mount Power Package
Schottky Power Rectifier
Low power loss,high efficiency
文件:502.79 Kbytes Page:2 Pages
GXELECTRONICS
星合电子
文件:49.23 Kbytes Page:4 Pages
SCHOTTKY RECTIFIER
INFINEON
英飞凌
封装/外壳:DO-214AA,SMB 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMB 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 单
ETC
知名厂家
SCHOTTKY RECTIFIER
文件:103.36 Kbytes Page:6 Pages
IRF
文件:115.82 Kbytes Page:6 Pages
IRF
Schottky Rectifier, 1.0 A
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
Schottky Rectifier, 1.0 A
文件:110.67 Kbytes Page:7 Pages
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
Schottky Rectifier, 1.0 A
ULTRAFAST RECTIFIERS 1.0 AMPERE 900-1000 VOLTS
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS(1.0A,70-100V)