位置:首页 > IC中文资料 > CGS672U050R3L
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CGS672U050R3L
High-Cap Screw Terminal Aluminum Electrolytic Capacitor
CDE
CGS672U050R3L
封装/外壳:径向,Can - 螺丝端子 包装:散装 描述:CAP ALUM 6700UF 50V SCREW 电容器 铝电解电容器
CDE
CGS672U050R3L
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
CGS672U050R3L
Computer Grade Aluminum Electrolytic Capacitor
文件:1.74819 Mbytes Page:7 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
CGS672U050R3L产品属性
  • Capacitance:
    6
  • VoltageDC:
    50V
  • Tolerance:
    -10%/+75%
  • MinTemp:
    -40°C
  • MaxTemp:
    85°C
  • Diameter:
    1.37 in.
  • Length:
    3.63 in.