位置:首页 > IC中文资料 > CGA2B2C0G1H6R8D050BAE
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CGA2B2C0G1H6R8D050BAE
积层贴片陶瓷片式电容器
TDK
东电化
MULTILAYER CERAMIC CHIP CAPACITORS
TDK
东电化
文件:1.4115 Mbytes Page:20 Pages
文件:885.17 Kbytes Page:20 Pages
Automotive Grade ( Counductive Epoxy Application )
文件:130.62 Kbytes Page:1 Pages
CGJ Series High Reliability Grade General (Up to 50V)
文件:1.57282 Mbytes Page:11 Pages
  • 类型
    描述
  • 额定电压:
    50VDC
  • 温度特性?:
    C0G(0±30ppm/°C)
  • Q (Min.):
    536
  • 绝缘电阻 (Min.):
    10000MΩ