位置:首页 > IC中文资料第3392页 > CD15FD161J03
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CD15FD161J03
Mica Capacitors, Standard Dipped
文件:67.54 Kbytes Page:4 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
文件:816.91 Kbytes Page:4 Pages
CDE
Especially for Reel-Packed, Mica Capacitors Best Value Choice for Auto Insertion Applications
文件:180.88 Kbytes Page:1 Pages
CDE
Miniature Dipped, Mica Capacitors
文件:512.52 Kbytes Page:5 Pages
未分类制造商
CD15FD161J03产品属性
  • 型号
    CD15FD161J03
  • 功能描述
    云母电容器 160pF 500V +/-5%
  • RoHS
  • 电容
    100 pF
  • 容差
    5 %
  • 电压额定值
    300 V