位置:首页 > IC中文资料第7639页 > CA16A2CNN
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CA16A2CNN
Features • Low leakage, low zener impedance and maximum power dissipation of 500 mW are ideally suited for stabilized power supply, etc. • Wide spectrum from 1.6V through 38V of zener voltage provide flexible application.
HITACHIHitachi Semiconductor
日立日立公司
NON-ISOLATED DC/DC CONVERTERS 8.3 V-14 V Input 0.75 V-5.0 V/16 A Output
文件:200.33 Kbytes Page:6 Pages
BEL
CA16A2CNN产品属性
  • 型号
    CA16A2CNN
  • 功能描述
更新时间:2026-5-14 10:50:00
24+
SMA
18
SMD
5500
一级代理原装现货假一罚十
NA
##公司100%原装现货 假一罚十!可含税13%免费提供样