位置:首页 > IC中文资料第7639页 > CA16A2FAA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CA16A2FAA
Features • Low leakage, low zener impedance and maximum power dissipation of 500 mW are ideally suited for stabilized power supply, etc. • Wide spectrum from 1.6V through 38V of zener voltage provide flexible application.
HITACHIHitachi Semiconductor
日立日立公司
NON-ISOLATED DC/DC CONVERTERS 8.3 V-14 V Input 0.75 V-5.0 V/16 A Output
文件:200.33 Kbytes Page:6 Pages
BEL
CA16A2FAA产品属性
  • 型号
    CA16A2FAA
  • 功能描述
更新时间:2026-5-13 17:30:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
CIRCUITASSEMBLY
100
原装现货支持BOM配单服务
Marki microwave
24+
N/A
4500
Marki优势渠道
24+
SMD
一级代理原装现货假一罚十
原厂
NA
一级代理 原装正品假一罚十价格优势长期供货
M/A-COM
SMA
18
BOURNS/伯恩斯
23+
原厂授权一级代理,专业海外优势订货,价格优势、品种
MACOM
23+
##公司100%原装现货 假一罚十!可含税13%免费提供样