位置:首页 > IC中文资料第7763页 > BZY91C36R
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
BZY91C36R
100W 36V 6% Zener Diode
This Zener Diode is packaged in DO-5R, which has a power dissipation of 100W.\n\n Available as High Reliability device per MIL-PRF-19500 indicate –HR suffix after the part number. Contact for -HR