位置:首页 > IC中文资料 > BPG255NPE
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
BPG255NPE
封装/外壳:模块,插入式 包装:卷带(TR) 描述:GDT 255V 20KA HOLDER 电路保护 气体放电管避雷器(GDT)
ETC
知名厂家
封装/外壳:模块,插入式 包装:卷带(TR) 描述:GDT 230V 20KA 2 POLE HOLDER 电路保护 气体放电管避雷器(GDT)
ETC
知名厂家
气体放电管(GDT)
EATON
伊顿
PNP video transistors
PHILIPS
飞利浦
MEDIUM CURRENT PLASTIC RECTIFIER(VOLTAGE - 200 to 1300 Volts CURRENT - 3.0 Amperes)
PANJIT
強茂
N-CHANNEL BROADBAND RF POWER FET
The RF MOSFET Line RF Power Field-Effect Transistor N–Channel Enhancement–Mode Designed for broadband commercial and industrial applications at frequencies to 54 MHz. The high gain, broadband performance and linear characterization of this device makes it ideal for large–signal, common source a
MOTOROLA
摩托罗拉
RF Power Field-Effect Transistor
The RF MOSFET Line RF Power Field-Effect Transistor N–Channel Enhancement–Mode
MOTOROLA
摩托罗拉
Silicon NPN Transistor Horizontal Driver, Amp
文件:20.08 Kbytes Page:2 Pages
NTE
BPG255NPE产品属性
  • 类型
    描述
  • 直流击穿电压:
    230V