位置:MACH210-12JI > MACH210-12JI详情
MACH210-12JI中文资料
厂家型号
MACH210-12JI
文件大小
301.56Kbytes
页面数量
51
功能描述
High-Density EE CMOS Programmable Logic
数据手册
下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
AMD
MACH210-12JI数据手册规格书PDF详情
GENERAL DESCRIPTION
DISTINCTIVE CHARACTERISTICS
■ 44 Pins
■ 64 Macrocells
■ 7.5 ns tPD Commercial
12 ns tPD Industrial
■ 133 MHz fCNT
■ 38 Inputs; 210A Inputs have built-in pull-up