位置:首页 > IC中文资料 > AT202KNL
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
AT202KNL
High Voltage Isolation Amplifier
FEATURES  Isolated Power Outputs  Small Size: 4 Channels/lnch Low  Uncommitted Input Amplifier  High CMR: 130dB (Gain = 100V/V)  High Accuracy: ±0.01 Max Nonlinearity  High CMV Isolation: ±2000V Continuous APPLICATIONS It can be applied for multichannel data acquisition, current s
ANALOGTECHNOLOGIES
AT202KNL
High Voltage Isolation Amplifiers
AnalogTech
SUPERFAST RECOVERY RECTIFIERS(VOLTAGE - 50 to 600 Volts CURRENT - 2.0 Amperes)
PANJIT
強茂
PANJIT
強茂
FAST SWITCHING PLASTIC RECTIFIER(VOLTAGE - 50 to 1000 Volts CURRENT - 2.0 Amperes)
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS(2.0A,20-60V)
MOSPEC
统懋
ULTRAFAST SWITCHING RECTIFIER(VOLTAGE - 50 to 1000 Volts CURRENT - 2.0 Amperes)
更新时间:2026-5-14 17:34:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
pentaMICRO
16+
TQFP
2500
进口原装现货/价格优势!
SYNERGY
24+
SMD
PENTAMICR
25+
LQFP208
明嘉莱只做原装正品现货
PENTAMIC
QFP
绝对原装正品全新进口深圳现货
PENTAMICR
23+
LQFP208
原厂原装
PENTAMIC
22+
QFP
原装正品支持实单
SMD
只做原装正品假一赔十为客户做到零风险!!
PENTAMICRO
25+
全新原装、诚信经营、公司现货销售!
KEYEBCE
24+
DIP
7
QFP208
原装现货,可开13%税票