位置:首页 > IC中文资料 > ASB75US48
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ASB75US48
AC-DC PO WER SUPPLIES
文件:1.97743 Mbytes Page:7 Pages
XPPOWER
ASB75US48
封装/外壳:半砖 包装:管件 描述:AC/DC CONVERTER 48V 75W 电源 - 板安装 AC DC 转换器
XPPOWER
AC-DC PO WER SUPPLIES
Features • 75W convection cooled • ITE, industrial and household approvals • Integrated connector cover • Class B conducted & radiated emissions • Input voltage range 85-264VAC • 300VAC withstand voltage for 5s • Output voltages from 5V to 48VDC • Efficiency to 91 • Short circuit, overvol
文件:1.76229 Mbytes Page:5 Pages
更新时间:2026-5-13 19:56:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
25+
全新-电源模块
17338
AC-DC转换器电源模块ASB75US48交期短价格优#即刻询购立享优惠#长期有排单订
STEC
24+
SMD
只做原装正品现货或订货假一赔十!
ST
25+
NA
原装,请咨询
SIEMENS
99+
PLCC
105
原装现货海量库存欢迎咨询
SIEMENS
26+
PLCC44P
代理全系列销售, 全新原装正品,价格优势,长期供应,量大可订
ASIACOM
NA
明嘉莱只做原装正品现货
ASIACOM
ROHS+Original
原厂原封元件
原装现货 库存特价/长期供应元器件代理经销
STEC
24+
原装现货,可开13%税票