位置:首页 > IC中文资料第4075页 > APT6015LVFR
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
APT6015LVFR
Power MOS V is a new generation of high voltage N-Channel enhancement mode power MOSFETs.
ADPOW
APT6015LVFR
POWER MOS V FREDFET
ADPOW
APT6015LVFR
isc N-Channel MOSFET Transistor
文件:299.94 Kbytes Page:2 Pages
ISC
无锡固电
APT6015LVFR
POWER MOS V 600V 38A 0.150 Ohm