位置:首页 > IC中文资料第2007页 > APT6013JLL
APT6013JLL价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
APT6013JLL
ADPOW
APT6013JLL
N-Channel MOSFET
ROHS
MICROCHIP
微芯科技
ADPOW
Power MOS V is a new generation of high voltage N-Channel enhancement mode power MOSFETs.
Silicon Industrial Rectifier 20 Amp
Description: The NTE6013 is a 20 Ampere (RMS) silicon rectifier in an electrically isolated TO220 type package with a voltage rating of 600V for use in common anode or common cathode circuits. This device features a glass–passivated junction to ensure long term reliability and stability. In add
NTE
APT6013JLL产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    APT6013JLL
  • 功能描述
    MOSFET N-CH 600V 39A SOT-227
  • RoHS
  • 类别
    半导体模块 >> FET
  • 系列
    POWER MOS 7®
  • 标准包装
    10
  • 系列
更新时间:2026-5-14 16:42:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
APT
22+
TO-3PL
8000
原装正品支持实单
APT
23+
模块
900
全新原装正品,量大可订货!可开17%增值票!价格优势!