位置:首页 > IC中文资料第2007页 > APT6013JFLL
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
APT6013JFLL
ADPOW
APT6013JFLL
FREDFETs
MICROCHIP
微芯科技
文件:165.74 Kbytes Page:5 Pages
ADPOW
Power MOS V is a new generation of high voltage N-Channel enhancement mode power MOSFETs.
Silicon Industrial Rectifier 20 Amp
Description: The NTE6013 is a 20 Ampere (RMS) silicon rectifier in an electrically isolated TO220 type package with a voltage rating of 600V for use in common anode or common cathode circuits. This device features a glass–passivated junction to ensure long term reliability and stability. In add
NTE
APT6013JFLL产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    APT6013JFLL
  • 功能描述
    MOSFET N-CH 600V 39A SOT-227
  • RoHS
  • 类别
    半导体模块 >> FET
  • 系列
    POWER MOS 7®
  • 标准包装
    10
  • 系列
更新时间:2026-5-14 11:26:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
APT
25+
MODULE
339
主打螺丝模块系列
Microch
20+
NA
33560
原装优势主营型号-可开原型号增税票
APT
23+
原厂授权代理,海外优势订货渠道。可提供大量库存,详
N/A
一级代理-主营优势-实惠价格-不悔选择
23+
MODULE
专注配单,只做原装进口现货
模块
900
全新原装正品,量大可订货!可开17%增值票!价格优势!