位置:首页 > IC中文资料第1582页 > APT5016BFLL
APT5016BFLL价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
APT5016BFLL
ADPOW
APT5016BFLL
POWER MOS 7 FREDFET
文件:200.9 Kbytes Page:5 Pages
ADPOW
APT5016BFLL
isc N-Channel MOSFET Transistor
文件:419.85 Kbytes Page:2 Pages
ISC
无锡固电
APT5016BFLL
POWER MOS 7 R FREDFET
文件:191.97 Kbytes Page:5 Pages
MICROSEMI
美高森美
APT5016BFLL
POWER MOS 7 R FREDFET
MICROCHIP
微芯科技
FREDFETs
ROHS
MICROCHIP
微芯科技
POWER MOS 7 FREDFET
MICROSEMI
美高森美
Zener Diode, 1/2 Watt 짹5 Tolerance
Features: ● Zener Voltage 2.4 to 200V ● DO35 Package
NTE
APT5016BFLL产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    APT5016BFLL
  • 制造商
    Microsemi Corporation
  • 功能描述
    Trans MOSFET N-CH 500V 30A 3-Pin(3+Tab) TO-247