位置:首页 > IC中文资料第7280页 > APT5014LVR
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
APT5014LVR
Power MOS V is a new generation of high voltage N-Channel enhancement mode power MOSFETs.
ADPOW
APT5014LVR
isc N-Channel MOSFET Transistor
DESCRIPTION ·Drain Current :ID= 37A@ TC=25℃ ·Drain Source Voltage : VDSS= 500V(Min) ·100 avalanche tested ·Minimum Lot-to-Lot variations for robust device performance and reliable operation APPLICATIONS ·high voltage, high speed power switching
ISC
无锡固电
APT5014LVR
POWER MOS V 500V 37A 0.140 Ohm
APT
晶科电子
N-Channel MOSFET
ROHS
MICROCHIP
微芯科技
ADPOW
文件:71.52 Kbytes Page:2 Pages
Dot Matrix LED
SHARPSharp Corporation
夏普
Zener Diode, 1/2 Watt 짹5 Tolerance
Features: ● Zener Voltage 2.4 to 200V ● DO35 Package
NTE
Zener Diode, 300mW 짹5 Tolerance
Features: Zener Voltage 3.3V to 24V SOT–23 Type Surface Mount Package Absolute Maximum Ratings: Maximim Repetitive Peak Forward Current, IFRM . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 250mA Maximim Repetitive Peak Working Current, IZRM . . . . . . . . . .. . . . . . . .
NTE
APT5014LVR产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    APT5014LVR
  • 制造商
  • 制造商全称
    Advanced Power Technology
  • 功能描述
更新时间:2026-5-14 19:39:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
Microch
20+
NA
33560
原装优势主营型号-可开原型号增税票
APT
23+
TO-3P
专做原装正品,假一罚百!
22+
TO-3PL
原装正品支持实单
24+
模块
原装现货,可开13%税票