位置:首页 > IC中文资料第1661页 > APT5012WVR
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
APT5012WVR
Power MOS V is a new generation of high voltage N-Channel enhancement mode power MOSFETs.
ADPOW
APT5012WVR
N-CHANNEL MOSFET
N-CHANNEL MOSFET POWER MOS V® 500V 40A 0.120Ω
MICROSEMI
美高森美
APT5012WVR
N-Channel MOSFET
MICROCHIP
微芯科技
N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE HIGH VOLTAGE POWER MOSFETS
POWER MOS IV® SINGLE DIE ISOTOP® PACKAGE N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE HIGH VOLTAGE POWER MOSFETS
ADPOW
Zener Diode, 1/2 Watt 짹5 Tolerance
Features: ● Zener Voltage 2.4 to 200V ● DO35 Package