位置:首页 > IC中文资料第7615页 > APL1001P
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
APL1001P
N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE HIGH VOLTAGE POWER MOSFETS
POWER MOS IV® SINGLE DIE ISOTOP® PACKAGE
ADPOW
APL1001P
POWER MOS IV N- CHANNEL ENHANCEMENT MODE HIGH VOLTAGE POWER MOSFETS 1000V 18.0A 0.60OHM