位置:首页 > IC中文资料第2793页 > AML120PS19
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
AML120PS19
AC-DC Power Supplies
文件:72.37 Kbytes Page:2 Pages
XPPOWER
AML120PS19
High Power Density
文件:143.84 Kbytes Page:2 Pages
XPPOWER
AC-DC Power Supplies
文件:745.6 Kbytes Page:4 Pages
文件:749.23 Kbytes Page:4 Pages
文件:70.7 Kbytes Page:2 Pages
VES120 Series AC-DC Power Supplies
AML120PS19产品属性
  • 型号
    AML120PS19
  • 制造商
  • 功能描述
    PSU 120W 19V
  • 制造商
  • 功能描述
    PSU, 120W, 19V
    AC-DC CONV, EXTERNAL PLUG IN, 1 O/P, 120W, 19V; Power Supply Output
  • Type
    Fixed; Input Voltage
  • VAC
    90V to 264V; No. of
  • Outputs
    1; Output Voltage
  • Nom.
    19V; Output Current
  • Max
    6.32A; Output Power
  • Max
    120W; Output
  • Connector
    4 Pin ;RoHS