位置:首页 > IC中文资料 > AEJ100PS24
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
AEJ100PS24
AC-DC Power Supplies
Offering Energy Efficiency Level VI and CoC Tier 2 the 100W AEJ100 desktop AC-DC power supplies are designed for ITE & industrial electronics applications. The DC lead is fitted with a 5.5/2.5mm right angled barrel connector. With class B conducted & radiated emissions and class I construction they • Energy Efficiency Level VI\n\n• European CoC Tier 2\n\n• Universal Input\n\n• Active Power Factor Correction\n\n• Single Outputs 12V to 48VDC\n\n• <0.15W Standby Power\n\n• -30°C to 65°C Operation\n\n• 3 Year Warranty;
XPPOWER
AEJ100PS24
AC-DC Power Supplies
文件:602.39 Kbytes Page:4 Pages
XPPOWER
36-100Watts AEBSeries
文件:640.19 Kbytes Page:4 Pages
Single Output Enclosed Switchers
文件:992.29 Kbytes Page:6 Pages
50150 Watts DLG Series
文件:271.4 Kbytes Page:2 Pages
AEJ100PS24产品属性
  • 类型
    描述
  • InputVoltage:
    Single Phase
  • OutputVoltage:
    24V
  • OutputCurrent:
    4.17A