位置:首页 > IC中文资料第5051页 > AEB100PS24
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
AEB100PS24
36-100Watts AEBSeries
文件:640.19 Kbytes Page:4 Pages
XPPOWER
AEB100PS24
包装:盒 描述:AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 100W 电源 - 外部/内部(板外) AC DC 台式、桌面式、壁装式适配器
XPPOWER
AC-DC Power Supplies
文件:602.39 Kbytes Page:4 Pages
Single Output Enclosed Switchers
文件:992.29 Kbytes Page:6 Pages
50150 Watts DLG Series
文件:271.4 Kbytes Page:2 Pages
AEB100PS24产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    AEB100PS24
  • 制造商
  • 功能描述
    AD-DC CONV EXTERNAL PLUG IN 1 O/P 100
  • 制造商
  • 功能描述
    AC-DC CONV, EXTERNAL PLUG IN, 1 O/P, 100
    AC-DC CONV, EXTERNAL PLUG IN, 1 O/P, 100W, 24V; Power Supply Output
  • Type
    Fixed; Input Voltage
  • VAC
    90V to 264V; No. of
  • Outputs
    1; Output Voltage
  • Nom.
    24V; Output Current
  • Max
    4.17A; Output Power
  • Max
    100W;