位置:首页 > IC中文资料第10607页 > AEF120PS24
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
AC-DC Power Supplies
• Single, Dual & Triple Outputs • Convection-cooled • 3” x 5” Footprint • High Efficiency to 85 • Open Frame, U-Channel & Covered Versions • Low Temperature Option • Optional Power Fail Detect Signal
XPPOWER
AC-DC Power Supplies
文件:745.6 Kbytes Page:4 Pages
文件:70.7 Kbytes Page:2 Pages
文件:70.82 Kbytes Page:2 Pages
AEF120PS24产品属性
  • 型号
    AEF120PS24
  • 制造商
  • 功能描述
    EXT PSU 120W ENERGYSTAR 24VDC 5A