位置:首页 > IC中文资料第2793页 > AML120PS24
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
AML120PS24
AC-DC Power Supplies
文件:72.37 Kbytes Page:2 Pages
XPPOWER
AML120PS24
High Power Density
文件:143.84 Kbytes Page:2 Pages
XPPOWER
AC-DC Power Supplies
• Single, Dual & Triple Outputs • Convection-cooled • 3” x 5” Footprint • High Efficiency to 85 • Open Frame, U-Channel & Covered Versions • Low Temperature Option • Optional Power Fail Detect Signal
文件:745.6 Kbytes Page:4 Pages
文件:70.7 Kbytes Page:2 Pages
AML120PS24产品属性
  • 型号
    AML120PS24
  • 制造商
  • 功能描述
    PSU 120W 24V
  • 制造商
  • 功能描述
    POWER SUPPLY EXTERNAL 24V 1
    PSU, 120W, 24V
    AC-DC CONV, EXTERNAL PLUG IN, 1 O/P, 120W, 5A, 24V; Power Supply Output
  • Type
    Fixed; Input Voltage
  • VAC
    90V to 264V; No. of
  • Outputs
    1; Output Voltage
  • Nom.
    24V; Output Current
  • Max
    5A; Output Power
  • Max
    120W; Output
  • Connector
    4 Pin ;RoHS
  • Compliant
    Yes
    PSU, 120W, 24V; Power Supply Output
  • Type
    Fixed; Input Voltage
  • VAC
    90V to 264V; No. of
  • Outputs
    1; Output Voltage
  • Nom.
    24V; Output Current
    5A; Output Power
    120W; Output
  • Connector
    4 Pin;