位置:首页 > IC中文资料第3192页 > AED70US15
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
AED70US15
AC-DC Power Supplies
AC-DC Power Supplies 36-100 Watts AED Series • Low Profile • Single Outputs from 5 V to 48 V • Universal Input • Optional Floating Output • High Power Density • 36, 45, 70 & 100 W Versions • Class II Insulation on 36 W Version
XPPOWER
AED70US15
包装:盒 描述:AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 69W 电源 - 外部/内部(板外) AC DC 台式、桌面式、壁装式适配器
XPPOWER
36-100Watts AEBSeries
文件:640.19 Kbytes Page:4 Pages
AC-DC Power Supplies
文件:608.45 Kbytes Page:4 Pages
Chassis Mount Industrial Supplies, 25 째C to 70 째C Convection Cooled
50-100 Watts VCS Series
AED70US15产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    AED70US15
  • 制造商
  • 功能描述
    PSU DESKTOP 69W 15V
  • 制造商
  • 功能描述
    AC-DC CONV, EXTERNAL PLUG IN, 1 O/P, 70W, 15V; Power Supply Output
  • Type
    Fixed; Input Voltage
  • VAC
    90V to 264V; No. of
  • Outputs
    1; Output Voltage
  • Nom.
    15V; Output Current
  • Max
    4.6A; Output Power
  • Max
    70W;