位置:首页 > IC中文资料第3192页 > AED45US18
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
AED45US18
AC-DC Power Supplies
AC-DC Power Supplies 36-100 Watts AED Series • Low Profile • Single Outputs from 5 V to 48 V • Universal Input • Optional Floating Output • High Power Density • 36, 45, 70 & 100 W Versions • Class II Insulation on 36 W Version
XPPOWER
AED45US18
包装:盒 描述:AC/DC DESKTOP ADAPTER 18.5V 46W 电源 - 外部/内部(板外) AC DC 台式、桌面式、壁装式适配器
XPPOWER
AC-DC Power Supplies
AC-DC Power Supplies 45-130 Watts AEH Series • Output Voltages from 2.5 V to 48 V • Non-standard Outputs Available • Universal Input • Single & Multiple Output Versions • 0 °C to +70 °C Operating Temperature • Efficiency up to 80 • Non-standard Connectors Available
36-100 Watts
文件:497.84 Kbytes Page:4 Pages
Energy Efficiency Level V
文件:363.9 Kbytes Page:2 Pages
文件:627.66 Kbytes Page:3 Pages
AED45US18产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    AED45US18
  • 制造商
  • 功能描述
    PSU EXTERNAL 45W
  • 制造商
  • 功能描述
    PSU, EXTERNAL, 45W
    AC-DC CONV, EXTERNAL PLUG IN, 1 O/P, 45W, 18.5V; Power Supply Output
  • Type
    Fixed; Input Voltage
  • VAC
    90V to 264V; No. of
  • Outputs
    1; Output Voltage
  • Nom.
    18.5V; Output Current
  • Max
    2.5A; Output Power
  • Max
    45W;