位置:首页 > IC中文资料第12446页 > 70V7519S133BC8
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
70V7519S133BC8
HIGH-SPEED 3.3V 256K x 36 SYNCHRONOUS BANK-SWITCHABLE DUAL-PORT STATIC RAM WITH 3.3V OR 2.5V INTERFACE
Features: ◆ 256K x 36 Synchronous Bank-Switchable Dual-ported SRAM Architecture – 64 independent 4K x 36 banks – 9 megabits of memory on chip ◆ Bank access controlled via bank address pins ◆ High-speed data access – Commercial: 3.4ns(200MHz)/3.6ns (166MHz)/4.2ns (133MHz) (max.) – Industri