位置:首页 > IC中文资料 > 4TPE470ML
4TPE470ML价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
4TPE470ML
Conductive Polymer Tantalum Solid Capacitors
● Small size (L 3.5 × W 2.8 × H 1.9 mm) ● Low ESR (15 mΩ max.) ● RoHS compliance, Halogen free
PANASONIC
松下
4TPE470ML
Features ● Small size (L 3.5 × W 2.8 × H 1.9 mm) ● Low ESR (15 mΩ max.) ● RoHS compliance, Halogen free
PANASONIC
松下
4TPE470ML
封装/外壳:2917(7343 公制) 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:CAP TANT POLY 470UF 4V 2917 电容器 钽 - 聚合物电容器
4TPE470ML
导电性聚合物钽固体电解电容器(POSCAP)
4TPE470ML
Surface Mount Type
文件:86.12 Kbytes Page:4 Pages
Surface Mount Type
10A High Effi ciency DC/DC 關Module