位置:首页 > IC中文资料 > 4TPE470MFL
4TPE470MFL价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
4TPE470MFL
Conductive Polymer Tantalum Solid Capacitors
Features ● Small size (L 3.5 × W 2.8 × H 1.9 mm) ● Low ESR (15 mΩ max.) ● RoHS compliance, Halogen free
PANASONIC
松下
4TPE470MFL
● Small size (L 3.5 × W 2.8 × H 1.9 mm) ● Low ESR (15 mΩ max.) ● RoHS compliance, Halogen free
PANASONIC
松下
4TPE470MFL
Fixed Frequency, 99% Duty Cycle Peak Current Mode Notebook System Power Controller
1FEATURES 2· Input Voltage Range: 4.5 V to 32 V · Output Voltage Range: 1 V to 12 V · Selectable Light Load Operation (Continuous / Auto Skip / Out-Of-Audio™ Skip) · Programmable Droop Compensation · Voltage Servo Adjustable Soft Start · 200-kHz to 1-MHz Fixed-Frequency PWM · Current Mode
TI
德州仪器
4TPE470MFL
封装/外壳:2917(7343 公制) 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:CAP TANT POLY 470UF 4V 2917 电容器 钽 - 聚合物电容器
4TPE470MFL
导电性聚合物钽固体电解电容器(POSCAP)
4TPE470MFL
Surface Mount Type
文件:86.12 Kbytes Page:4 Pages
10A High Effi ciency DC/DC 關Module