位置:首页 > IC中文资料 > 3SMC170CA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
3SMC170CA
GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSORS
CENTRAL
3SMC170CA
Surface mount Transient Voltage Suppressor Single: 3000W Bi-polar
CENTRAL
3SMC170CA
文件:663.26 Kbytes Page:3 Pages
3SMC170CA
文件:141.32 Kbytes Page:2 Pages
文件:142.32 Kbytes Page:2 Pages
3SMC170CA产品属性
  • PDM MAX:
    3000W
  • VRWM MAX:
    170V
  • VBR MIN:
    189V
  • VBR MAX:
    217.5V
  • @IT:
    1mA
  • VC MAX:
    275V
  • @IPP:
    11A
  • @VR:
    170V