位置:首页 > IC中文资料 > 3SMC15CA
3SMC15CA价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
3SMC15CA
GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSORS
CENTRAL
3SMC15CA
文件:663.26 Kbytes Page:3 Pages
CENTRAL
3SMC15CA
文件:141.32 Kbytes Page:2 Pages
3SMC15CA
Surface mount Transient Voltage Suppressor Single: 3000W Bi-polar
Surface mount Silicon-Zener Diodes (non-planar technology)
文件:121.31 Kbytes Page:2 Pages
DIOTEC
德欧泰克
Zener silicon diodes
文件:50.46 Kbytes Page:1 Pages
SEMIKRON
赛米控丹佛斯
Zener silicon diodes
文件:57.34 Kbytes Page:3 Pages
SEMIKRON
赛米控丹佛斯
Surface Mount Silicon-Zener Diodes
DIOTEC
德欧泰克
3SMC15CA产品属性
  • 类型
    描述
  • Case:
    SMC (DO-214AB)
  • Configuration/ Description:
    Single
  • PDM MAX:
    3000W
  • VRWM MAX:
    15V
  • VBR MIN:
    16.7V
  • VBR MAX:
    19.2V
  • @IT:
    1mA
  • VC MAX:
    24.4V
  • @IPP:
    123A
  • IR MAX:
    5μA
  • @VR:
    15V