位置:首页 > IC中文资料 > 383LX152M400B082V
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
383LX152M400B082V
Top performance in power supplies and motor drives
CDE
383LX152M400B082V
文件:660.81 Kbytes Page:11 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
383LX152M400B082V
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
CDE
383LX152M400B082V
High Ripple, Long Life, 2, 4 and 5 pin styles available
文件:1.30325 Mbytes Page:11 Pages
383LX152M400B082V产品属性
  • 类型
    描述
  • Capacitance:
    1
  • VoltageDC:
    400V
  • Tolerance:
    -20%/+20%
  • MinTemp:
    -25°C
  • MaxTemp:
    105°C
  • LoadLife:
    3
  • RippleCurrent:
    7.3 A @ 20 kHz
  • ESR:
    49 mΩ @ 20 kHz
  • Diameter:
    50mm
  • Length:
    80mm