位置:首页 > IC中文资料 > 381LX102M200A022
381LX102M200A022价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
381LX102M200A022
Top performance in power supplies and motor drives
CDE
381LX102M200A022
High Ripple, Long Life, 2, 4 and 5 pin styles available
文件:1.30325 Mbytes Page:11 Pages
CDE
381LX102M200A022
文件:660.81 Kbytes Page:11 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
381LX102M200A022
封装/外壳:径向,Can - 卡入式 包装:散装 描述:CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP 电容器 铝电解电容器
381LX102M200A022
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
381LX102M200A022产品属性
  • 类型
    描述
  • Capacitance:
    1
  • VoltageDC:
    200V
  • Tolerance:
    -20%/+20%
  • MinTemp:
    -40°C
  • MaxTemp:
    105°C
  • LoadLife:
    3
  • RippleCurrent:
    3.1 A @ 20 kHz
  • ESR:
    108 mΩ @ 20 kHz
  • Diameter:
    35mm
  • Length:
    30mm