位置:首页 > IC中文资料 > 30KPA84CA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
30KPA84CA
Transient Voltage Suppression Diodes Axial Leaded - 30000W
LITTELFUSE
力特
30KPA84CA
30KW Transient Voltage Suppressor
TAITRON
30KPA84CA
GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
VOLTAGE-28.0 TO 400 Volts 30000 Watt Peak Pulse Power FEATURES • Plastic package has Underwriters Laboratory Flammability Classification 94V-0 • Glass passivated junction • 30000W Peak Pulse Power capability on 10/1000 µs waveform • Excellent clamping capability • Repetition rate (duty
MDE
30KPA84CA
STAND-OFF VOLTAGE-30 TO 288 Volts 30000 Watt Peak Pulse Power
STAND-OFF VOLTAGE-28 TO 288 Volts 30000 Watt Peak Pulse Power FEATURES ◎ Glass passivated junction ◎ 30000W Peak Pulse Power capability on 10/1000µs waveform ◎ Excellent clamping capability ◎ Repetition rate (duty cycle):0.05 ◎ Low incremental surge resistance ◎ Fast response time: typical
NJSEMINew Jersey Semi-Conductor Products, Inc.
新泽西半导体新泽西半导体公司
30KPA84CA
Glass Passivated Junction TVS
STAND-OFF VOLTAGE-30 TO 288 Volts 30000 Watt Peak Pulse Power Features —● Plastic package ● Glass passivated junction ● 30000W Peak Pulse Power capability on 10/1000µs waveform ● Excellent clamping capability ● Repetition rate (duty cycle):0.05 ● Low incremental surge resistance ● Fast re
LUGUANG
鲁光电子
30KPA84CA
Transient Voltage Suppression Diodes
Descriptions The 30KPA Series is designed specifcally to protect sensitive electronic equipment from voltage transients induced by lightning and other transient voltage events. Features • 30kW peak pulse capability at 10/1000μs waveform, repetition rate (duty cycles):0.01 • Glass passivate
LITTELFUSE
力特
30KPA84CA
Transient Voltage Suppressors (TVS)
Features ■ Glass passivated junction ■ Low inductance ■ Excellent clamping capability ■ 30000W peak pulse power capability at 10/1000μs waveform, repetition rate (duty cycle): 0.05% ■ Fast response time ■ Typical IR less than 2μA above 40V. ■ High Temperature soldering guaranteed: 265℃
YAGEO
国巨
30KPA84CA
30KPA84CA
瞬态抑制二极管 (一般)
YAGEO
国巨
30KPA84CA
Axial Lead Transient Voltage Suppressors
文件:249.93 Kbytes Page:3 Pages
ANOVA
林朋科技
30KPA84CA
文件:861.1 Kbytes Page:3 Pages
LUGUANG
鲁光电子
30KPA84CA
Axial Lead Transient Voltage Suppressors (TVS)
文件:1.32188 Mbytes Page:5 Pages
SOCAY
硕凯股份
30KPA84CA
Transient Voltage Suppressors
文件:904.11 Kbytes Page:7 Pages
RUILON
瑞隆源
30KPA84CA
GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR STAND-OFF VOLTAGE-28 TO 288 Volts
SPSEMI
瞬雷电子
30KPA84CA
30000W Transient Voltage Suppressors
文件:424.68 Kbytes Page:5 Pages
HUAXINAN
华兴安
30KPA84CA
文件:138.99 Kbytes Page:5 Pages
30KPA84CA
30000 Watts Axial Leaded Transient Voltage Suppressor
文件:115.09 Kbytes Page:4 Pages
SUNMATE
森美特
30KPA84CA
Transient Voltage Suppressors
文件:448.49 Kbytes Page:4 Pages
MERITEK
30KPA84CA
文件:83.7 Kbytes Page:3 Pages
MDE
30KPA84CA
Surface Mount Transient Voltage Suppressors (TVS)
文件:3.90527 Mbytes Page:56 Pages
SOCAY
硕凯股份
Standard Unidirectional and Bidirectional TVS
These Microsemi 30 kW Transient Voltage Suppressors (TVSs) are designed for applications requiring protection of voltage-sensitive electronic devices that may be damaged by harsh or severe voltage transients including lightning per IEC61000-4-5 and class levels with various source impedances describ
MICROCHIP
微芯科技
航空电子和高可靠性瞬态抑制二极管
• P600包装内有钝化玻璃芯片接点\n• 快速的响应时间: 从0伏特至VBR最小值通常小于1.0ps\n• 典型的故障模式是因超过指定电压或电流而造成的短路\n• IEC-61000-4-2 ESD 30kV(Air), 30kV(接触放电)。\n• EFT数据线路保护符合IEC 61000-4-4(IEC801-4)\n• 标准情况下,当VBR最小值>73V时,IR小于2μA\n• VBR @ TJ= VBR@25°C x (1+αT x (TJ - 25)) (αT: 温度系数,标准值为0.1%)\n• 无铅雾锡电镀包装\n• 不含卤素且符合RoHS标准;