位置:首页 > IC中文资料第5596页 > 2SB267100MA
| 型号 | 功能描述 | 生产厂家 企业 | LOGO | 操作 |
|---|---|---|---|---|
2SB267100MA | LOW IR SCHOTTKY BARRIER DIODE CHIPS DESCRIPTION ➤ 2SB267100MA is a schottky barrier diode chips fabricated in silicon epitaxial planar technology; ➤ Due to special schottky barrier structure, the chips have very low reverse leakage current ( typical IR=0.002mA@Vr=100V ) and maximum 150°C operati | SILAN 士兰微 | ||
2SB267100MA | LOW IR SCHOTTKY BARRIER DIODE CHIPS | SILAN 士兰微 |
2SB267100MA产品属性
- 类型
描述
- 型号
2SB267100MA
- 制造商
SILAN
- 制造商全称
Silan Microelectronics Joint-stock
- 功能描述
LOW IR SCHOTTKY BARRIER DIODE CHIPS
| IC供应商 | 芯片型号 | 品牌 | 批号 | 封装 | 库存 | 备注 | 价格 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
NEC |
24+ |
CAN3 |
8858 |
公司原厂原装现货假一罚十!特价出售!强势库存! |
ST |
25+ |
CAN to-39 |
原装,请咨询 |
ST |
23+ |
CAN to-39 |
正规渠道,只有原装! |
26+ |
只有原装 可配单 |
24+ |
TO-3 |
2511 |
电子元器件采购降本30%!原厂直采,砍掉中间差价 |