位置:首页 > IC中文资料第1237页 > 20ETF06FPPBF
20ETF06FPPBF价格
IRF
FAST SOFT RECOVERY RECTIFIER DIODE TO-220 FULLPAK
IRF
SURFACE MOUNTABLE FAST SOFT RECOVERY RECTIFIER DIODE
文件:211.61 Kbytes Page:8 Pages
20ETF06FPPBF产品属性
  • 型号
    20ETF06FPPBF
  • 功能描述
    DIODE FAST REC 600V 20A TO220AC
  • -(Vr)(最大)
    50V 电流 -
  • 平均整流(Io)
    6A 电压 - 在 If
  • 时为正向(Vf)(最大)
    1.4V @ 6A
  • 速度
    快速恢复 = 200mA(Io)
  • 时反向漏电
    15µA @ 50V 电容@ Vr,