位置:首页 > IC中文资料 > 150KR60A
150KR60A价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
150KR60A
STANDARD RECOVERY DIODES
IRF
150KR60A
Standard Recovery Diodes (Stud Version), 150 A
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
150KR60A
DO8 STUD DEVICES STANDARD RECTIFIER
Features • High Surge Capability • Types up to 1000 V VRRM
AMERICASEMI
150KR60A
Silicon Standard Recovery Diode
文件:771.82 Kbytes Page:3 Pages
GENESIC
150KR60A
封装/外壳:DO-205AA,DO-8,接线柱 包装:管件 描述:DIODE GEN PURP 600V 150A DO205AA 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 单
GENESIC
150KR60A
Diode Switching 600V 150A 2-Pin DO-8
NJSEMINew Jersey Semi-Conductor Products, Inc.
新泽西半导体新泽西半导体公司
150KR60A
Standard Recovery Rectifiers
NAVITAS
纳微半导体
150KR60A
STANDARD RECOVERY DIODES
INFINEON
英飞凌
150KR60A
威世威世科技公司
SILICON POWER DIODE
NAINA
150KR60A产品属性
  • 类型
    描述
  • Peak Reverse Repetitive Voltage:
    600V
  • Peak Reverse Current:
    35000uA
  • Peak Non-Repetitive Surge Current:
    3740A
  • Peak Forward Voltage:
    1.33V
  • Operating Junction Temperature:
    -40 to 200°C
  • Minimum Operating Temperature:
    -40°C
  • Maximum Operating Temperature:
    200°C
  • Maximum Continuous Forward Current:
    150A
  • Configuration:
    Single
更新时间:2026-5-14 11:26:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
IR
25+
MODULE
289
主打螺丝模块系列
IR
专业模块
MODULE
8513
模块原装主营-可开原型号增税票
23+
原厂授权代理,海外优势订货渠道。可提供大量库存,详
N/A
一级代理-主营优势-实惠价格-不悔选择
18+
D0-8
保证进口原装可开17%增值税发票