位置:首页 > IC中文资料 > ZVN3320F
ZVN3320F价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ZVN3320F
丝印代码:MU;N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE VERTICAL DMOS FET
FEATURES * 200 Volt VDS * RDS(on)= 25Ω PARTMARKING DETAIL – MU
ZETEX
ZVN3320F
SOT23 N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE VERTICAL DMOS FET
FEATURES * 200 Volt VDS * RDS(on)= 25Ω
DIODES
美台半导体
ZVN3320F
N-channel Enhancement Mode Mosfet
DIODES
美台半导体
文件:56.58 Kbytes Page:1 Pages
Insulated Gate Bipolar Transistor N-Channel Enhancement Mode, High Speed Switch
NTE
CABLE REVERSE PATH PROGRAMMABLE GAIN AMPLIFIER
RFMD
威讯联合
RFMD
威讯联合
30 WATT ISOLATED DC/DC CONVERTER
文件:1.27079 Mbytes Page:5 Pages
TI
德州仪器
ZVN3320F产品属性
  • 类型
    描述
  • Automotive Compliant PPAP:
    On Request*
  • Polarity:
    N
  • ESD Diodes:
    No
  • VDS:
    200 V
  • VGS:
    20 ±V
  • IDS @ TA = +25°C:
    0.06 A
  • PD @ TA = +25°C:
    0.33 W
  • RDS(ON) Max @ VGS (10V):
    25000 mΩ
  • RDS(ON) Max @ VGS (4.5V):
    N/A mΩ
  • RDS(ON) Max @ VGS (2.5V):
    N/A mΩ
  • RDS(ON) Max @ VGS (1.8V):
  • VGS (th) Max:
    3 V
  • QG Typ @ VGS = 4.5V (nC):
    N/A nC
  • QG Typ @ VGS = 10V (nC):